Послуга трансферу в Татарові від готелю «Коруна»

Повноцінна відпустка – це мінімум турбот і максимум розваг. І ми намагаємося дозволити своїм гостям не думати про побутові та організаційні питання. Вам не варто ламати голову, як краще дістатися до готельного комплексу, бо ми пропонуємо трансфер в готель. Вас доставлять в готель «Коруна» швидко і з комфортом.

Mercеdes Sprinter чорний

Трансфер від вокзалу до готелю і назад

Залізничний вокзал у Татарові знаходиться всього за 3 км від ГК «Коруна». Але кому хочеться після поїзда шукати таксі або ходити з валізами містом? У момент прибуття вас вже чекатиме сучасний мікроавтобус, який без зволікань і «туристичних націнок» привезе в готель з місцевого вокзалу або Яремче, Львова, Тернополя.

Частина постояльців вибирають авіа перельоти – у такому випадку ми організуємо трансфер до Татарова з аеропорту в Івано-Франківську.

П’ять причин скористатися послугою:

  1. Комфорт і зручність. Добре обладнаний Mercеdes Sprinter чудово підходить як для одиничних пасажирів, так і для невеликих груп.
  2. Фінансова вигода. Куди би ви не прямували – вартість поїздки буде дешевше, ніж у місцевих таксистів.
  3. Абсолютна безпека. Дороги в Карпатах не завжди у хорошому стані, є небезпечні підйоми і повороти з обмеженою видимістю, тому навіть гості з власними авто часто вибирають машину з водієм від готелю.
  4. Економія часу і чітке дотримання графіка. Складно планувати свій маршрут на незнайомій місцевості, але наші професіонали точно знають, скільки займає поїздка в Буковель, Коломию, Чернівці – ви всюди прибудете вчасно.
  5. Гнучкі екскурсійні програми. Ви самі плануєте свої поїздки, не підлаштовуєтесь під загальні екскурсії та час виїзду автобуса.

Ціни на трансфер в Татарові розраховуються на основі кілометражу, кількості пасажирів, обсягу і ваги багажу. Дізнавайтеся точну вартість і бронюйте машину у адміністратора.

Всі питання можете задати адміністратору по телефону

067 442-6000