Aрт-простір Zenko Foundation у готелі «Коруна»

арт-пространство Zenko Foundation

У центральному приміщенні готельного комплексу «Коруна» розташувалась галерея сучасного мистецтва – арт-простір Zenko Foundation. У виставкових залах відбуваються відкриття виставок та експонують арт-проекти українського сучасного мистецтва. Тут можна побачити живопис, скульптуру, інсталяції та відео-арт відомих українських художників. Мистецькі проекти постійно змінюються – тож слідкуйте за новинами. У 2015 році арт-простір розпочав свою роботу експозицією «Українське сучасне мистецтво. З приватних колекцій», у 2016 тут демонстрували виставки – «Сучасна класика. Твори з колекції Zenko Foundation» та «Дух часу». Звідси розпочав свій шлях Україною арт-проект «Килим. Сучасні українські митці». На початку 2017 року відбулося відкриття «Чеч. Індвивідуальні артикуляції», а з квітня спільний з America House Kyiv проект «Quo Vadis?». Далі очікується іще багато цікавих мистецьких подій.

Вхід на всі виставки вільний, а галерея працює без вихідних. Якщо ж у вас виникнуть питання – вам із задоволенням допоможе наш арт-консультант +380676249236.

Зараз експонується – виставка випускників Школи сучасного мистецтва «Спалах сьогодення»

Aрт-простір Zenko Foundation у готелі «Коруна»Aрт-простір Zenko Foundation у готелі «Коруна»Aрт-простір Zenko Foundation у готелі «Коруна»Aрт-простір Zenko Foundation у готелі «Коруна»Aрт-простір Zenko Foundation у готелі «Коруна»Aрт-простір Zenko Foundation у готелі «Коруна»Aрт-простір Zenko Foundation у готелі «Коруна»

Всі питання можете задати адміністратору по телефону

067 442-6000