Оренда конференц-залу в Буковелі (Карпати)

Конференц-сервіс - Готель «Коруна»

Конференц-зали

Готель “Коруна” – прекрасний вибір для проведення конференції чи семінару. Організація корпоративних заходів у поєднанні із відпочинком на лоні природи буде не лише ефективним, але й корисним досвідом для ваших колег. Прекрасно обладнані конференц-зали приймуть до 200 гостей – до ваших послуг два зали, на 150 та на 40 осіб.

Конференц-сервіс - Готель «Коруна»

Організація

Про формат заходу та необхідне обладнання можна домовитися із адміністраторами готелю: вони нададуть мультимедійні проектори та екрани, звукову апаратуру, мікрофони та комп’ютери, а також розташують столи на стільці згідно з вашими потребами.

Конференц-сервіс - Готель «Коруна»

Бізнес-заходи

Крім цього, для ваших колег будуть організовані перерви на каву в камінному залі, активне дозвілля, групові екскурсії – усе, що дозволить формат заходу та бажання гостей. Лише за минулий рік компанії середнього та великого бізнесу довірили організацію 51 бізнес-заходу курорту «Коруна». Оберіть наш готель – і ви не пошкодуєте!
Готель «Коруна» пропонує зручні умови для проведення конференцій і семінарів. Оренда конференц-залу в Буковелі дає нашим гостям можливість провести корпоративний захід, поєднавши його з приємним відпочинком на лоні природи.

Вашій увазі пропонується два конференц-зали:

  • малий (до 45 осіб) – 390 гривень на годину;
  • великий (до 150 осіб) – 690 гривень на годину.

Формат заходу варто попередньо узгодити з адміністрацією. За необхідності ви можете скористатися мультимедійним проектором та екраном, звуковою апаратурою, фліпчартом, мікрофонами і комп’ютерами. Столи зі стільцями будуть розставлені відповідно до побажань клієнта.

Додаткові конференц-послуги в Буковелі, не включені в ціну конференц-залу в Карпатах, узгоджуються окремо:

  • кава-брейк;
  • обіди і вечері;
  • активний відпочинок;
  • групові екскурсії.

Адміністрація готелю готова в індивідуальному порядку обговорювати бонуси і знижки на конференц-сервіс. Більш докладно про можливості отримання додаткових привілеїв ви дізнаєтеся у менеджера.

Готель «Коруна» – це якісний конференц-сервіс в Карпатах за прийнятними цінами.

Всі питання можете задати адміністратору по телефону

067 442-6000