Відпочинок у готелі-курорті "Коруна" в Карпатах

Курорт-готель «Коруна» – затишно, як дома

У будь-який час року відпочинок в Карпатах буде цікавим і корисним для тих, хто цінує чудову природу гір. Взимку Ви можете покататися тут на лижах, влітку – цілими днями насолоджуватися чудовим повітрям, співом птахів, прогулянками по гірських стежках, а також ласувати смачними лісовими ягодами. Осінь – звичайно ж – золота пора для грибників. Весна прикрашає гори і долини квітами, які просто вражають уяву своєю чудовою красою. Якщо Ви зібралися в Карпати, зупиніться в готелі «Коруна».

Чому саме у нас?

 

Готель - Готель «Коруна»

Наш готель розташований поблизу лижних підйомників і туристичних маршрутів. Саме звідси починається найактивніший, цікавий, корисний і пізнавальний відпочинок в горах.

Ночівля в готелі Коруна

Кожен корпус – це окремий котедж . Вам сподобаються просторі номери, дизайн яких об’єднав традиції старовини і комфорт сучасності. Тут в каміні горить живий вогонь, а затишний карпатський інтер’єр, де так майстерно продемонстрована краса дерева і каменю, створює непередаване відчуття якогось давнього тепла, яке живе на цій землі, в цих горах і в серцях чудових, вкрай гостинних людей.

Готель - Готель «Коруна»

Поряд з висококласним сучасним сервісом готель вмістив в себе багато елементів музейного комплексу. На територію перенесені автентичні старовинні гуцульські дерев’яні будинки, вік дерева їх стін більше 100 років. В одному з них розміщується хата-музей. Готель гармонійно виглядає на тлі гірського ландшафту. Тут Ви можете повністю зануритися в природу Карпат, відчути національний колорит цього унікального краю, доторкнутися до його давньої історії, традиціям.

Готель - Готель «Коруна»

Універсальний для відпочинку і бізнесу комплекс обладнаний сучасним конференц-залом, який може вмістити до 150 чоловік. Ви можете організувати зустріч, семінар, тренінг чи презентацію. Для серйозних ділових переговорів підійде малий зал на 45 місць. До Ваших послуг сучасне обладнання: проектор, Flip chart, екран, звукова апаратура, wi-fi інтернет.

Готель - Готель «Коруна»

Ми приділяємо особливу увагу рекреаційного напрямку, тому «Коруна» має назву курорт-готель. В єдиному комплексі об’єднані унікальні оздоровчі природні можливості, спеціальні умови і сучасне обладнання для відновлення сил і здоров’я.

Всі питання можете задати адміністратору по телефону

067 442-6000