Ресторан готелю Коруна

Ресторан - Готель «Коруна»

Еко-продукти

Чудова гуцульська та європейська кухня нашого ресторану зачарує Вас своєю вишуканістю й насиченим смаком. Оригінальність і якість національних страв високо оцінить будь-який гурман. Для того щоб їжа була екологічно чистою і корисною, у приготуванні їжі ми використовуємо еко-продукти, які вирощуємо самі.

Ресторан - Готель «Коруна»

Кухня

Щоранку в ресторані подається сніданок для гостей готелю. Шведський стіл – формат, при якому кожен може вибрати те, що йому до душі. На обід замовте ситні гуцульські національні страви, що приготовані за старовинними рецептами від нашого шеф-кухаря. Ви будете в захваті від того, як це смачно! Вечерю тут можна провести в романтичній обстановці при свічках. Вишуканість смаку чудових делікатесів майстерно підкреслить келих доброго вина.

Ресторан - Готель «Коруна»

Атмосфера

Ресторан з гарним інтер’єром, банкетним залом і терасою зручний для проведення будь-яких урочистостей і ділових прийомів. Ландшафтний дизайн території і прекрасний краєвид забезпечують чудову базу для фото-та відеозйомки. У нас можна замовити банкет для бізнес-партнерів. Високий рівень кухні та обслуговування забезпечить Вам і Вашим друзям прекрасний відпочинок після ділових переговорів, підкреслить Вашу зацікавленість у співпраці. Ресторан в «Коруні» – це вищий клас смаку і сервісу.

ПЕРЕГЛЯНУТИ МЕНЮ ТУТ

 

ресторан 067 789 3000

РесторанРесторанРесторанРесторанРесторанРесторанРесторан

Всі питання можете задати адміністратору по телефону

067 442-6000